אודות

יקב עגור –  על שם מושב עגור –  שוכן באזור התנ"כי של עמק האלה, בין גבעות הרי יהודה הפוריות. עוד בימי קדם נהגו לגדל גפנים ולייצר יין איכות בחבל ארץ עתיק זה, ועד היום ניתן להבחין כאן בשרידים של בתי בד וגיתות עוד מתקופות טרום בית ראשון ושני. למעשה, באזור הכרמים שלנו ממש בירך יעקב אבינו את בנו יהודה בענבים לרוב, ואנו אוהבים להאמין שאנו ממשיכים ליהנות מאותה ברכה.

היקב שלנו אמנם לא מתוארך מהתקופה הרומית, עם זאת גם במונחים ישראליים אנחנו בוגרים למדי: היקב הוקם ב-1999 על ידי שוקי ישוב ועובר תהליך התחדשות וריענון עם הצטרפות שותפים נוספים ב2020-2021 – אלעד כץ ואייל דרורי. כיום אנחנו מפיקים למעלה מ-30,000 בקבוקים בשנה ומציעים מגוון של שישה יינות, כולם ממסכים מזנים שונים הגדלים באיזורנו.

חדוות יצירה, שמחה, חברות ושאיפה בלתי פוסקת להשתפר – מוליכים ומכוונים אותנו במסע שסופו בבקבוק שאתם שותים.

לחיים!

היקב הוקם ב1999 על ידי שוקי ישוב – בעל מלאכה, איש ספר ויינן, ואחד מחלוצי איזור היין יהודה. מסוף שנת 2020 היקב עובר תהליך התחדשות וריענון עם הצטרפות שותפים נוספים: אלעד כץ, גם כן תושב האיזור – ששימש כמנכ"ל יקב קסטל בעבר ועבד במשרד האוצר ובקרן רוטשילד, ואייל דרורי, שלמד יננות בפיאמונטה ועבד במס' יקבים באיטליה, כרתים וישראל.

אנחנו מזמינים אתכם להתארח אצלנו ביקב ולהנות מהאווירה הקסומה שבמקום.